Przedstawiamy listy Prawa i Sprawiedliwości do rad miejskich i gminnych

Za nami pierwszy etap okresu kampanii, jakim była rejestracja list poszczególnych komitetów wyborczych. Prawo i Sprawiedliwość pierwszy raz w historii struktur partii w powiecie piaseczyńskim wystawi bądź poprze listy kandydatów na radnych w każdej z gmin naszego powiatu. Oprócz sprawdzonych działaczy partii na naszych listach znajdują się przedstawiciele środowisk lokalnych, dotychczas luźno współpracujących z PiS. W gminach Piaseczno, Konstancin-Jeziorna, Góra Kalwaria, Lesznowola i Tarczyn wystawiliśmy własne listy, w gminie Prażmów popieramy lokalny komitet KWW Macieja Michalskiego. Przedstawiamy listy Prawa i Sprawiedliwości do poszczególnych rad miejskich i gminnych w naszym powiecie.

 

RADA MIEJSKA W PIASECZNIE

Podział gminy Piaseczno na okręgi wyborcze dostępny TUTAJ

Okręg 1.

  1. Mierzwa Michał
  2. Mirosław Renata
  3. Kurzępa Jan Marian
  4. Kulińska Iwona
  5. Adamczyk Artur
  6. Cholewa Paweł Leszek
  7. Dąbrówka Dominika Małgorzata
  8. Zając Maria Elżbieta

 

Okręg 2

  1. Czajkowska Agnieszka Katarzyna
  2. Banaśkiewicz Marek
  3. Januszewski Mirosław Edmund
  4. Majewska Beata Małgorzata
  5. Poncyljusz Paweł
  6. Sabbatini Elżbieta Katarzyna
  7. Modrowska Beata Ilona
  8. Waszczyński Kazimierz
  9. Mirosław Radosław

 

Okręg 3

  1. Bąk Monika Beata
  2. Filich Łukasz Adam
  3. Pawlak Małgorzata
  4. Kaliciński Henryk Paweł
  5. Marciniuk Marek
  6. Mierzwa Krystyna
  7. Mikołajczak Jacek Stanisław

 

Okręg 4

  1. Ołdakowski Wojciech Jerzy
  2. Frelich Bogdan Marian
  3. Michałowski Piotr
  4. Bulińska Grażyna Anna
  5. Juhanowicz Urszula Małgorzata
  6. Figiel Jacek Zbigniew
  7. Żukowska Justyna

 

RADA MIEJSKA W KONSTANCINIE-JEZIORNIE

Podział gminy Konstancin-Jeziorna na okręgi wyborcze dostępny TUTAJ

Okręg 1

  1. Wierzbicka Bożena Maria
  2. Godlewska-Zygiel Krystyna Julianna
  3. Kucharska Mariola Małgorzata
  4. Malowaniec Tomasz
  5. Omiecińska Natalia Magdalena
  6. Tochowicz Paweł Henryk

 

Okręg 2

  1. Gołębiowski Ignacy
  2. Szewczyk Adrian
  3. Siwka Jolanta Małgorzata
  4. Kowalski Robert Sebastian
  5. Sadowska Elżbieta Cecylia
  6. Stoczyńska Anna Maria
  7. Siniukow Kamil Adam

 

Okręg 3

  1. Stoczyński Sławomir Stanisław
  2. Śledziewski Paweł
  3. Szewczyk Grzegorz Stanisław
  4. Drążewska Bożena Magdalena
  5. Chrapowicka Anna
  6. Szuster Jolanta Elżbieta
  7. Żydak Tomasz Mariusz

 

Okręg 4

  1. Komosa Bogusław
  2. Kamiński Łukasz
  3. Śliwka Irena
  4. Kazimierczak Irena Maria
  5. Goss Dariusz
  6. Major Jolanta

 

RADA MIEJSKA W GÓRZE KALWARII

Podział gminy Góra Kalwaria na okręgi wyborcze dostępny TUTAJ

Okręg 1

  1. Żmudzin Arleta Hanna
  2. Kosakowski Marcin
  3. Serafin Marek Rafał
  4. Michalski Łucja Dorota
  5. Serafin Katarzyna Iwona
  6. Pazura Andrzej

 

Okręg 2

  1. Rokita Jan
  2. Zieliński Piotr
  3. Gustowski Michał Stanisław
  4. Rusek Marianna Alianna
  5. Piskorska-Rącz Anna Maria
  6. Rącz-Sawicka Joanna Urszula

 

Okręg 3

  1. Rącz Jakub Roman
  2. Garbolwska Helena Alicja
  3. Derleta Agata Anna
  4. Myszyńska Aleksander Jarosław
  5. Adamczyk Zdzisław

 

Okręg 4

  1. Bolek Monika Katarzyna
  2. Wetesko Barbara
  3. Butruk Bogdan
  4. Wiśniewski Stanisław Tadeusz
  5. Kucharski Marcin Józef

 


RADA GMINY LESZNOWOLA

Podział gminy Lesznowola na okręgi wyborcze dostępny TUTAJ

Okręg 1

  1. Soszyński Bartłomiej Ludwik
  2. Zieliński Michał
  3. Turczyńska-Strek Anna Beata
  4. Szatkowska Zofia
  5. Budny Bogusława
  6. Marczak Zbigniew Bolesław

 

Okręg 2

  1. Łupiński Krzysztof
  2. Adamiak Grzegorz Robert
  3. Szymańska Małgorzata Ewa
  4. Gągała Paweł Wiesław
  5. Lichowski Jacek Wojciech
  6. Wasilewska Paulina
  7. Grzegorzewska Dagmara

 

Okręg 3

  1. Grochala Łukasz
  2. Bobrowska Małgorzata Joanna
  3. Osiński Rafał
  4. Dettlaff Patrycja
  5. Karasińska Maryla
  6. Sarnowski Marcin Sebastian

 

RADA MIEJSKA W TARCZYNIE

Podział gminy Tarczyn na okręgi wyborcze dostępny TUTAJ

Okręg 6

Płużyczka Tadeusz

 

Okręg 9

Pszczółka Andrzej Józef

 

Okręg 10

Lipiec Łukasz Dawid

 

Okręg 11

Osełka Elżbieta Ewa

 

Okręg 13

Ozimek Andrzej Julian

 

RADA GMINY PRAŻMÓW (Prawo i Sprawiedliwość popiera lokalny komitet KWW Macieja Michalskiego)

Podział gminy Prażmów na okręgi wyborcze dostępny TUTAJ

Okręg 1

Góźdź Monika Katarzyna

 

Okręg 2

Zegadło Mirosław Stefan

 

Okręg 3

Michalska Apolonia

 

Okręg 4

Gielecińska Małgorzata

 

Okręg 5

Kozina Damian Jan

 

Okręg 6

Borowski Mateusz

 

Okręg 7

Grzesiak Dorota

 

Okręg 8

Gruchała Arkadiusz Grzegorz

 

Okręg 9

Sobczyk Jacek

 

Okręg 10

Dąbrowski Jacek Józef

 

Okręg 11

Zwierzyński Krzysztof Stanisław

 

Okręg 12

Arciuch Tadeusz

 

Okręg 13

Jokiel Marek Janusz

 

Okręg 14

Żarlicka Grażyna Maria

 

Okręg 15

Wiśniewski Krzysztof Wiesław