Prawie 4000 podpisów mieszkańców powiatu piaseczyńskiego pod listami PiS

1875 mieszkańców powiatu piaseczyńskiego podpisało się pod listami Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu RP, a prawie drugie tyle poparło rejestrację Konstantego Radziwiłła jako kandydata do Senatu. Daje to łącznie blisko 4000 podpisów mieszkańców naszego powiatu pod listami PiS.

W czwartek (29.08) podwarszawskie listy Prawa i Sprawiedliwości zostały zarejestrowane. Oznacza to dla naszej formacji oficjalne rozpoczęcie kampanii wyborczej na obszarze powiatów podwarszawskich. Działacze Prawa i Sprawiedliwości z naszego terenu aktywnie uczestniczyli w zbiórce podpisów, o czym świadczy jeden z najwyższych wyników pod kątem liczby podpisów ze wszystkich warszawskich i podwarszawskich struktur naszej partii. W ciągu dwóch tygodni byliśmy w terenie każdego dnia, odwiedzając m. in. wszystkie targowiska w naszym powiecie.

Bardzo dziękujemy mieszkańcom Piaseczna, Konstancina-Jeziorny, Góry Kalwarii, Lesznowoli, Tarczyna i Prażmowa za liczne słowa wsparcia oraz tak dużą liczbę podpisów udzieloną pod naszymi listami.

W piątek (30.08) podczas zebrania powiatowego przewodniczący naszych struktur powiatowych Sergiusz Muszyński dziękował działaczom – w tym pełnomocnikom gminnym Renacie MirosławGrzegorzowi Pruszczykowi –  za tak duże zaangażowanie w zbiórkę, prosząc jednocześnie o utrzymanie tej mobilizacji na właściwą część kampanii. 

Osoby, które chciałyby wesprzeć nas w kampanii wyborczej, w szczególności poprzez wywieszenie baneru na płocie swojej posesji, prosimy o kontakt pod adres mailowy sfjmuszynski@gmail.com